JUST US CAMP 2024

Letní soustředění taneční skupiny JUST US

  • Strávíš dokonalých 6 dní se svou crew a se svými lektory.
  • Workshopy a semináře s TOP lektory z ČR.
  • Večerní programy, battly, jamy a mnoho dalšího.
  • Poznáš tanečníky ze všech poboček JUST US, získáš opravdu velké množství nových tanečních zkušeností.
  • Program a workshopy na soustředění jsou naplánovány na míru tanečníkům JUST US.
Přihlásit se na soustředění

Základní informace - JUST US CAMP

Kde RS Rio Star, Čabová 627, Moravský Beroun 793 05
Termín 26.8. - 31.8. 2024
Cena
4 890 Kč

Základní informace - Contempo CAMP

Kde RS Rio Star, Čabová 627, Moravský Beroun 793 05
Termín 27.8. - 29.8. 2024
Cena
2 660 Kč

Cena zahrnuje

Ubytování včetně lůžkovin, stravu, workshopy+semináře, výchovný a zdravotnický personál, programy, celodenní pitný režim.

Cena nezahrnuje

Dopravu.

Popis střediska – RS Rio Star, Moravský Beroun

Areál tábora se nachází na okraji obce Moravský Beroun, konkrétně v části Čabová v oblasti Nízkého Jeseníku. Areál tábora je využíván především k pořádání dětských táborů, škol v přírodě a sportovních soustředění. V areálu tábora naleznete travnaté hřiště, hřiště pro plážový volejbal, prostorný venkovní party stan, dvě venkovní podia a několik kluboven. Součástí areálu je zařízená ošetřovna, profesionálně vybavená kuchyň a jídelna. Krásné prostředí střediska, které je z větší části obklopené lesem a disponuje velkým pozemkem je ideální pro veškeré táborové aktivity.

Ubytování

Ubytování pro tanečníky je zajištěno ve čtyřlůžkových chatkách a v pokojích, které mají 3-5 lůžek. Všem účastníkům slouží společná sociální zařízení, kde jsou samozřejmostí sprchy s teplou vodou. K dispozici mají také vždy náhradní lůžkoviny a povlečení. Můžeme garantovat, že vybavení našeho tábora je v naprostém souladu s hygienickými předpisy a je zároveň zárukou dostatečného zázemí za nepříznivých klimatických podmínek. Všechny společné prostory včetně toalet a umýváren jsou přitom denně uklízeny.

Strava

Pro naše tanečníky máme zajištěných šest chodů denně (snídani, dopolední svačinu, oběd, odpolední svačinu, večeři a druhou večeři po večerním programu). Chata disponuje nadstandardní kuchyní a stylovou restaurací. Náš kuchařský tým je tvořen hlavním kuchařem a několika pomocníky, jídelníček přitom splňuje všechny požadavky na stravování na dětských rekreacích a je sestaven podle zásad racionální výživy. Každý den jsou součástí stravy čerstvé ovoce, zelenina a mléčné výrobky.

Na soustředění klademe důraz na pestrou a bohatou stravu, tudíž si děti mohou vždy přidávat a velcí jedlíci mohou kdykoliv během dne požádat např. o pečivo. Navíc přímo v areále budou mít děti k dispozici stánek s občerstvením. Pro děti je zajištěn celodenní pitný režim. Tzn. celý den mají k dispozici dostatečné množství tekutin formou ovocné šťávy, minerálek a čajů. Na našem soustředění jsou vítány i děti s bezlepkovou dietou a po konzultaci s rodiči nemáme problém přizpůsobit se téměř jakékoliv dietě. (V případě náročnějších typů diet je nutné přivést si na soustředění vlastní suroviny).

Doprava

Individuálně: Příjezd do campu doporučujeme mezi 11. – 13. hodinou. Odjezd domů bude v dopoledních hodinách mezi 10. a 12. hodinou.

Taneční skupina JUST US zajišťuje dopravu autobusem z Olomouce do střediska a zpět. (neplatí pro zkrácený pobyt - contempo camp)
Cena dopravy je následující:
150 Kč (Olomouc - M. Beroun - Olomouc)

Bezpečnost

Při všech hrách a aktivitách jsou dodržovány bezpečnostní předpisy tak, aby nedošlo ke zranění účastníků.

Zdravotní péče

Součástí areálu tábora je plně vybavená ošetřovna s nadstandardní lékárnou. O zdraví a pohodu účastníků se budou starat dva kvalifikovaní zdravotníci. Máme smluvně zajištěného lékaře přímo v M. Berouně, jeho ordinace je od areálu vzdálena do 2 km. Rodiče se mohou u našich zdravotníků kdykoli informovat o zdravotním stavu dětí.

Důležité dokumenty k účasti na soustředění

Přihlásit se na soustředění

Kontakty

Veronika Dedíková

Manažer taneční skupiny
TEL: 723 845 087
E-mail: info@just-us.cz

Newsletter JUST US

Nenechte si ujít žádnou novinku